07-01-2008 10:57, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 577 razy

Kadeci UKS-u w Jastarni zwyciężają

Kolejne zwycięstwo zaliczyli na swoim koncie kadeci Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni rywalizujący w lidze PWZP Siatkowej. W przedostatnim meczu ligowym siatkarze z Jastarni zmierzyli sie z drużyną Alpatu Gdynia, którą w poprzedniej kolejce wyraźnie pokonali 3:0. Podobnie było i tym razem, jednak rozmiar zwycięstwa był jeszcze większy niż w Gdyni. W poszczególnych setach chłopcy z Jastarni zwyciężali w stosunku 25:12, 25:4 i 25:6, a cały mecz trwał zaledwie 48 minut. Tym zwycięstwem siatkarze UKS-u potwierdzili dominacje w grupie "A" ligi kadetów. Do zakończenia rundy eliminacyjnej ligi pozostał tylko jeden mecz, w którym przeciwnikami jastarnian będzie zespół SPS Starogard Gdański. Najlepszym zawodnikiem spotkania był bez wątpienia Patryk Pieper, ponadto w drużynie z Jastarni wystąpili:Kamil Herrmann, Mateusz Macheta, Szymon Ostrowski, Dawid Popek, Patryk Rutkowski i Marek Zwara.