21-12-2007 10:09, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 576 razy

UKS zwycięża w Lidze PWZPSiatkowej

Kadeci Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni zanotowali na swoim koncie kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem zmierzyli się z drużyną SPS II Lębork, którą w poprzedniej kolejce pokonali 3:0. Również te zawody były bardzo jednostronne, z wyraźną przewagą siatkarzy z Jastarni. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:11, drugi - trwający zaledwie 12 minut - 25:2, natomiast w trzecim chłopcy z Jastarni zwyciężyli stosunkiem 25:11. Ogólnie całe spotkanie wygrała drużyna UKS w Jastarni wynikiem 3:0, co umocniło ją na 1-szym miejscu w grupie "A". Skład UKS-u: Kamil Herrmann, Mateusz Macheta, Patryk Pieper, Dawid Popek, Patryk Rutkowski i Marek Zwara.