17-12-2007 10:01, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 757 razy

EC Wybrzeże TPS Rumia - UKS Libero Starogard Gdański

Szesnastego grudnia o godzinie10:00 w siatkarskiej lidze kadetek TPS podejmował w Rumi UKS Libero Starogard Gd. Niestety nasze młode siatkarki przegrały to spotkanie 0:3.
W trzech kolejnych setach ekipa TPS-u została wypunktowana ( 25: 21, 26:24, 27: 25). Ten wynik nie odzwierciedla jednak tego, co działo się na parkiecie, bo nasze zawodniczki walczyły. Wydawało się, że drugi set rumianki wygrają bez problemu, bo w pewnym momencie prowadziliśmy siedmioma punktami. Chwilowe załamanie i być może brak wiary we własne siły kosztował gospodynie kolejną utratę punktów.
Skład EC Wybrzeże TPS Rumia ( kadetki)
Karolina Węgrzyniak, Iza Dorsz, Karmen Zaleszczyk, Daria Szyjkowska, Karolina Labudda, Małgosia Piątkowska, Adrianna Niekurzak, Karolina Śledzik, Kasia Panasiuk, Sylwia Piesik. Trener- Jarosław Goździewicz

Tekst: Andrzej Patro

• 3
Ewa[niezalogowany-83.11.113.125] 2007-12-17 12:32:08
Nie powiem...Dobrze sie z nimi grało...tak luźnie..Ale jednak byłyśmy pewne siebie że wygramy 3:0 a jednak w drugim i trzecim secie mogło sie to zmienić.Pozdrawiam:)Gdzie sie znajdą inne zdjecia z tego meczu??