Początek spotkania to wyraźna przewaga Sierakowic a zespół gospodarzy od straty bramki ratuje bramkarz Józek Stolarski. Pierwszy strzał na bramkę MKS oddaje dopiero w 23 minucie ze stałego fragmentu gry. Z rzutu wolnego dośrodkowania Sławka Holendra nie wykorzystuje Zbigniew Sękowski. W 35 minucie dokładne dośrodkowanie w pole karne zamyka Piotr Rogocki, który wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. W ostatniej akcji meczu GKS doprowadza do wyrównania i pierwsza połowa kończy się remisem.
Drugą połowę MKS rozpoczyna się od szybko straconej bramki po błędach w obronie a od dalszych strat bramkowych zespół ratuje Józek Stolarski, który bronił w tym spotkaniu wyśmienicie. W 77 minucie „Sierka” podwyższa prowadzenie a winę za stratę bramki ponosi blok defensywny. Siedem minut przed końcowym gwizdkiem Grzegorz Korzeniewski zmniejsza rozmiary porażki strzałem z rzutu wolnego.
Bramki: Piotr Rogocki 35’, Grzegorz Korzeniewski 83’ oraz Budziwojski Paweł 45’, Szymański Marcin 47’, Formela Artur 77’
Józef STOLARSKI - Adam SZULC, Bartosz ŁAWNICZAK, Paweł HOLENDER (M), Tomasz POTRYKUS (M) -Piotr ROGOCKI (M), Sławomir HOLENDER, Grzegorz KORZENIEWSKI, Zbigniew SĘKOWSKI - Artur WYPYSZCZAK (C), Przemysław PAWLINA
Zmiany: 65’ Jacek ZAGÓRSKI za Sławomir Holender, 68’ Mateusz KONKEL(M) za Adam Szulc
INFO: mks-wladyslawowo.blog.onet.pl