środa, 3 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Korneli, Leon, Anatol
17-06-2007 07:38, dodał: Janusz Nowicki czytano: 534 razy

Srebro dla rugbistów Arki Gdynia

Tylko srebrem muszą się zadowolić rugbiści Arki Gdynia. We wczorajszym meczu o mistrzostwo Polski Buldogi przegrali w Łodzi z Budowlanymi 13:18 (3:18).
Gospodarze w pierwszej połowie dominowali na boisku, co widać wyraźnie po wyniku. Punkty przyniosła im przede wszystkim dobra gra młyna. Łodzianie prowadzili już od pierwszej minuty meczu po rzucie karnym. Gdynianie nie zamierzali jednak poddać się bez walki i uderzyli w drugiej połowie. Ta część gry należała do atakującej Arki, ale mądrze grający w obronie Budowlani nie dali sobie już wyrwać zwycięstwa.