środa, 3 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Korneli, Leon, Anatol
12-03-2007 14:50, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 649 razy

Nagrodzeni podczas igrzysk

W dniu 11 marca 2007 r. podczas Halowych Rekreacyjnych Igrzysk Gminy Puck wręczone zostały nagrody Wójta Gminy Puck za osiągnięcia sportowe w 2006 roku.

Nagrody Wójta Gminy Puck otrzymali:

• 1.Barbachowski Rafał - Żelistrzewo, piłka nożna, kapitan zespołu seniorów (A klasa), wykazuje się aktywnością i zaangażowaniem podczas zajęć treningowych, dla swoich kolegów z drużyny świeci przykładem i jest wzorem do naśladowania. Obecnie jest studentem AWFiS w Gdańsku, planując w przyszłości pomóc w pracy szkoleniowej. Pod jego wodzą drużyna seniorów w rundzie jesiennej nie przegrała ostatnich 9 kolejek
  • 2.Dettlaff Aleksandra - Strzelno, lekka atletyka, najlepsza na terenie Ziemi Puckiej w swej kategorii wiekowej, w biegu na 600 m wynik 1:54,44, wyróżniająca się w swoim roczniku w województwie pomorskim.
  • 3.Jarmulewski Jerzy - Mieroszyno, lekka atletyka, rzut oszczepem (54,03), zajął V miejsce w Mistrzostwach Europy w rzucie oszczepem w kategorii 45 lat.
  • 4.Labudda Karolina - Rekowo Górne, lekka atletyka, skok w dal (546), kadra wojewódzka juniorów, II miejsce w skoku w dal w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Siedlcach.
  • 5.Lemke Radosław - Mrzezino, lekka atletyka, rzut oszczepem (50,23), kadra wojewódzka juniorów, zdobył brązowy medal w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Gdańsku.
  • 6. Potrykus Dariusz - Strzelno, tenis ziemny, piłka siatkowa, piłka nożna, zajął I miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie ziemnym, zwyciężył w turnieju tenisa ziemnego w Wejherowie, wyróżniający się zawodnik piłki siatkowej na terenie Ziemi Puckiej.
  • 7. Rosalewska Daria - Rzucewo, lekka atletyka, bieg 300 m ppł (48,03) zdobyła srebrny medal podczas Wojewódzkiej Gimnazjady w Gdańsku.
  • 8. Szopa Alicja - Strzelno, tenis stołowy, tenis ziemny, rekreacja, bezkonkurencyjna zawodniczka tenisa stołowego na terenie Ziemi Puckiej, z powodzeniem rywalizuje z najlepszymi mężczyznami w tej dyscyplinie sportowej, II miejsce w mistrzostwach gminy w tenisie ziemnym.
  • 9. Szefka Błażej - Leśniewo, sporty siłowe, zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski młodzików w wyciskaniu sztangi w swojej kategorii wagowej.
  • 10. Szymański Przemysław - Żelistrzewo, piłka nożna, jeden z najbardziej utalentowanych juniorów, od 10-ciu lat czynny członek KS Korona wyróżniający się zawodnik A klasy. Aktywnie uczestniczy w życiu sportowym zarówno Klubu jak i wsi Żelistrzewo (spartakiady), na treningach świeci przykładem, solidnie pracuje nad podnoszeniem swoich umiejętności.