środa, 3 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Korneli, Leon, Anatol
23-02-2007 16:02, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 615 razy

Wyniki Turnieju Pro Evo 6

W turnieju "Pro Evolution Soccer" 6, który odbył się w Jastarni 18 lutego br. wzięło udział 30 zawodników. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach, OPEN i do lat 17.
W kategorii do OPEN zwyciężył Paweł Necel (BUBLA) z Jastarni, przed Adamem Dorszem (ADIJOS) również z Jastarni. Trzecie miejsce zajął Robert Dombrowski (DOVBOR) z Połchowa.
W kategorii do lat 17 najlepszym okazał się Paweł Kalwig (SZWED), 2 miejsce zajął Jakub Lisakowski z Jastarni. Na trzeciej pozycji znalazł się Artur Kozłowski (KOZA).