niedziela, 20 kwietnia 2025 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
22-01-2007 00:58, dodał: Janusz Nowicki czytano: 511 razy

W Kartuzach zwyciężali faworyci

Bez niespodzianek przebiegła 9 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Każdy z rozegranych w niedzielę meczów zakończył się zwycięstwem faworyta.
W pierwszej lidze oglądaliśmy grad bramek – Dom Handlowy i Grunke rozgromiły swoich rywali strzelając po 15 i tracąc przy tym tylko jednego gola. Wydaje się, że to właśnie te dwie ekipy liczyć się będą w walce o tytuł mistrzowski. Na uwagę zasługuje 9 trafień Mateusza Pytki, który dzięki temu umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców. Problemów z pokonaniem rywali nie miały też Coltex i Elus.
Po trzy punkty do swego dorobku dopisała czołówka drugiej ligi. W miarę wyrównane pojedynki stoczyli tylko zawodnicy Kostbet-Fam pokonując 5:3 Blue Devils oraz gracze Teletronika, którym nadspodziewanie trudne warunki postawił ostatni w tabeli Amigos. Niewielkie różnice punktowe wśród przewodzących tabeli czterech zespołów powinny zagwarantować emocje do ostatniej kolejki.
Info: (B.S.)

 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt