Piłkarze OKS Janowo zremisowali wyjazdowy mecz w Połchowie z rezerwami Kaszub. Ten remis to porażka zarówno dla gospodarzy jak i gości.
W pierwszej połowie nie wiele się działo, a największe zagrożenie sprokurował pod własną bramką jeden z obrońców Połchowa niefortunnie odbijając piłkę. Jednak bramkarz zdołał ją złapać.
W drugiej części Janowo osiągnęło przewagę mając za "sojusznika" wiatr - kilka rzutów wolnych z dogodnych miejsc, strzał Perzewskiego sparowany przez miejscowego bramkarza na rzut rożny. Gospodarze nie zamierzali się bronić i chyba najlepszą sytuację w spotkaniu zmarnował jeden z napastników Kaszub - w sytuacji sam na sam minął bramkarza, jednak zbyt długie oczekiwanie sprawiło że jego strzał zdołano wybić na rzut rożny. W 83 min Pietkiewicz wykonywał kolejny rzut rożny i efektownym uderzeniem wyprowadził Janowo na prowadzenie. Niestety, kolejny raz w tym sezonie Janowo straciło bramkę w ostatniej minucie. Wrzutka w pole karne. Piłka trafia do jednego z gospodarzy i ten w zamieszaniu trafia do siatki. Po wznowieniu gry sędzia kończy mecz.
Info: oksjanowo.e-serwer.net