niedziela, 29 września 2024 Imieniny obchodzą: Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald
18-02-2006 09:09, dodał: Maciej Deling czytano: 660 razy

Zakończenie ligi

We władysławowskim ratuszu odbyła się wczoraj uroczystość uhonorowania zwycięzców halowej ligi piłki nożnej. Medale i puchary wręczył laureatom burmistrz Władysławowa Adam Drzeżdżon.

Najskuteczniejszym strzelcem ligi został Grzegorz Korzeniewski (MKS Holender I), a rozgrywki wygrał zespół MKS Holender I Wła-wo przed MKS Holender II Wła-wo i Kordexem. Pierwsze dwie drużyny wzięły udział w turnieju finałowym KIBOL Cup 2oo6. Druga ekipa MKS-u zdobyła w tym turnieju tytuł wicemistrzowski.

• 3
wwwk 2006-02-18 16:19:27
Gratulacje. Wielkie i serdeczne gratulacje .Widać efeky profesjonalnej pracy znakomitego duetu trenerskiego ,no i opiekę wspaniałego prezesa MKS .Teraz czekamy na równie udane występy na trawie.
mksiak1 2006-02-18 17:54:58
Puchary zgarnął MKS ale słowa uznania dla organizatorów i sędziów. Turniej pokazał, że Władysławowo jako miasto stać na wiele ale można zrobić jeszcze dużo więcej. Lokalizacja miasta daje duże możliwości. Lepiej inwestować w sport niż później w różne organizacje „przeciw uzależnieniom”