poniedziałek, 1 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Bogusław, Halina, Estera, Teobald, Namir, Karolina, Marcin, Teodoryk, Domicjan, Domicjana
30-05-2009 16:19, dodał: Maciej Deling czytano: 768 razy

Lekkoatleci z powiatu puckiego podczas finału w Słupsku

Dnia 26 maja br. na stadionie 650-lecia w Słupsku odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się uczniowie reprezentujący Puckie Gimnazjum oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej zdobywając 3 medale.

W biegu na 600 m złoty medal wywalczył Paweł Marczyński z wynikiem 1:24,39 s (RŻ). Srebrny medal zdobyła Aleksandra Dettlaff w biegu na 600 m z wynikiem 1:41,31 s. (RŻ). Brązowy medal zdobyła Małgorzata Dettlaff w biegu na 300 m z wynikiem 43,77 s.

W klasyfikacji szkół Gimanzjum z Pucka zajęło 16 miejsce, Gimnazjum ze Starzyna 68 miejsce, Gimnazjum z Krokowej 83 m na 87 sklasyfikowanych szkół.