czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus

Wiadomości - sporty siłowe

« 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 »

Kolejne medale Mistrzostw Polski dla sztangistów z Jastarni

4 kwietnia 2012 11:38 - Łukasz Boszk

W dniach 23-25 marca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 18 i 23 w wyciskaniu sztangi leżąc. Udanie w tych zawodach rywalizowali zawodnicy sekcji siłowej MOKSiR-u Jastarnia, którzy zdobyli 4 złote medale i 1 srebrny.

Udany występ zawodników MOKSiR-u Jastarnia na Mistrzostwach Polski

7 listopada 2011 17:04 - Łukasz Boszk

Dnia 22 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie odbyły się I Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, gdzie bardzo udany start zaliczyła sekcja siłowa MOKSiR-u Jastarnia. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt do lat 18 zajęli oni drugie miejsce, a w klasyfikacji chłopców do lat 20 - trzecie miejsce.

I Otwarte Mistrzostwa Helu w Siłowaniu na Rękę Amatorów

3 sierpnia 2011 16:15 - Norbert Górski

Dnia 31 lipca na scenie Bulwaru Nadmorskiego odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Helu w Siłowaniu na Rękę Amatorów. Zawody rozgrywane były z podziałem na kategorie wagowe kobiet i mężczyzn.

Kolejne medale dla MOKSiRu Jastarnia

24 marca 2011 17:40 -

W dniach 11-13 marca w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc do lat 18 i 23 kobiet i mężczyzn. Duży sukces zanotowała sekcja siłowa MOKSiR Jastarnia, która na południe Polski udała się w 5-osobowym składzie.

II Turniej Wytrzymałościowy Dziewcząt do lat 18

27 stycznia 2011 11:02 - Piotr Radtke

W środę, 26 stycznia w Siłowni Sportowej Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu, przy współpracy Pań ze Świetlicy Socjoterapeutycznej, odbył się II Turniej Wytrzymałościowy Dziewcząt do lat 18 w ramach Ferii 2011. .

III Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc Ferie 2011

26 stycznia 2011 11:29 - Piotr Radtke

W poniedziałek 24 stycznia w Siłowni Sportowej, Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu, odbył się III Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc Chłopców 15-18 lat w ramach Ferii 2011.

Turniej w Trójboju Wytrzymałościowym Chłopców w Helu

24 stycznia 2011 10:59 - Piotr Radtke

W piątek, 21 stycznia w Siłowni Sportowej, Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu, odbył się I Turniej w Trójboju Wytrzymałościowym Chłopców do lat 15, w ramach Ferii 2011. Udział wzięło sześciu chłopców.

Armwrestling - król zdetronizowany

16 listopada 2010 11:09 - Michał Kaczmarek

Po raz pierwszy w Sopocie, w Hotelu Sheraton przez dwa dni rywalizowały zawodniczki i zawodnicy w Pucharze Świata Zawodowców w Armwrestlingu. Zgromadzona publiczność mogła oglądać zmagania 121 zawodników z 16 krajów w 7 kategoriach wagowych i kategorii open.

Kolejne zwycięstwo Magdaleny Radtke

16 czerwca 2010 11:25 - Piotr Radtke

W sobotę 12 czerwca w Pucku odbyły się VIII Mistrzostwa Powiatu Puckiego w wyciskaniu sztangi leżąc. Naszą gminę reprezentowała Magdalena Radtke, która drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce poprawiając swój wynik z poprzedniego roku o 2,5 kg wyciskając 57,5 kg.

VIII Mistrzostwa Gminy Puck w trójboju siłowym

25 maja 2010 15:49 - Błażej Ceszke

VIII Mistrzostwa Gminy Puck w trójboju siłowym przeprowadzone zostały w dniu 23 maja w sali OSP w Połczynie z udziałem 18 zawodników w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

Zaproszenie na IX Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu leżąc

26 kwietnia 2010 14:24 -

Oddział Leśniewo Stowarzyszenia Ziemia Pucka zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu leżąc - Leśniewo 2010.

OOM: Pierwsze medale dla Pomorza

25 kwietnia 2010 15:49 - Adam Mauks/pfsg.pl

Pierwszy medal dla barw naszego województwa w tegorocznej halowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zdobył w piątek sztangista Lechii Gdańsk, Sebastian Góra. Zawodnik trenera Kazimierza Marszałkowskiego zajął drugie miejsce w kategorii do 56 kg.

Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Puck w Trójboju Siłowym

8 kwietnia 2010 14:45 - Błażej Ceszke

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zaprasza na Mistrzostwa Gminy Puck w Trójboju Siłowym, które odbędą się w niedzielę, 18 kwietnia o godz. 12:00 w świetlicy OSP Połczyno.

III miejsce Magdaleny Radtke w Mistrzostwach Polski

22 marca 2010 10:32 - Piotr Radtke

III miejsce z wynikiem 62,5 kg, waga 52,1 w kategorii SENIOREK do 56 kg, w XIX Mistrzostwach Polski Seniorów, Juniorek i Juniorów do lat 20 i 23 w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wywalczyła Magdalena Radtke.

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

14 grudnia 2009 23:04 - MZKS Hel

W niedzielę 13 listopada w Lęborku odbyły się XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. MZKS HEL reprezentowały dwie zawodniczki: Magdalena Radtke, zajęła I miejsce wyciskając ciężar 55 kg i Monika Lubawy, zajęła II miejsce wyciskając ciężar 40 kg.

XII Mistrzostwa Europy Weteranów w Wyciskaniu Leżąc

19 listopada 2009 20:31 - powerlifting.pl

XII Mistrzostwa Europy Weteranów w Wyciskaniu Leżąc, które odbyły się w La Luviere w Belgii w dniach 22-24 października 2009r. należy zaliczyć do bardzo udanych dla naszych reprezentantów.

I Otwarte Mistrzostwa Helu w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

11 sierpnia 2009 10:00 - MZKS Hel

W dniu 1 sierpnia 2009 r. w Helu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Helu w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

7 czerwca 2009 22:20 - Piotr Radtke/MZKS Hel

Dnia 07 czerwca 2009 roku odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Celem imprezy było popularyzowanie sportów siłowych poprzez wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych.

K O M U N I K A T z VII Mistrzostw Gminy Puck w trójboju siłowym

31 maja 2009 23:02 -

Mistrzostwa przeprowadzone zostały w dniu 10 maja 2009 roku w sali OSP w Leśniewie z udziałem 10 zawodników w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.W Y N I K IKategoria do 60 kg przyś.

VIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

31 maja 2009 22:59 -

Dnia 26 kwietnia 2009 roku w Leśniewie odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 19 zawodników i zawodniczek z województwa pomorskiego.