niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
07-11-2011 17:35, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2887 razy

Udany występ zawodników MOKSiR-u Jastarnia na Mistrzostwach Polski

Dnia 22 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie odbyły się I Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, gdzie bardzo udany start zaliczyła sekcja siłowa MOKSiR-u Jastarnia. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt do lat 18 zajęli oni drugie miejsce, a w klasyfikacji chłopców do lat 20 - trzecie miejsce. Ponadto, Patrycja Godlewska uznana została najlepszą zawodniczką do lat 18 za najbardziej wartościowy wynik.

3. Patryk Wójcicki (59 kg) - ciężar 95 kg

Bardzo wartościowy wynik uzyskał Marcin Budzisz wyciskając ciężar 177 kg co dało mu czwarte miejsce w grupie seniorów. Wśród weteranów znakomicie spisał się Wojciech Grabowski, który w kategorii wiekowej +60 wynikiem 175 kg przy wadze 105 kg został uznany najlepszym zawodnikiem w tej grupie weteranów. Trenerami zawodników są Henryk Kohnke i Filip Kohnke.

Żródło: Łukasz Boszk