niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
23-09-2011 13:51, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1375 razy

Nauczyciele vs Abslowenci w Helu

Dnia 21 września o godz. 13:00 w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu już drugi rok z rzędu odbył się Turniej Piłki Koszykowej pomiędzy Absolwentami Liceum a Nauczycielami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała p. Dyrektor ZSO Irena Sojecka. Absolwenci LO zostali serdecznie przywitani przez kibiców oraz drużynę nauczycieli.

Każda kwarta meczu dawała kibicom jak i zawodnikom dużo emocji. Zwłaszcza przy zbiórkach i szybkich kontratakach obu drużyn. W ostatniej kwarcie meczu emocje sięgnęły zenitu. Gra się wyrównała, a wynik 37 do 37 zaskoczył wszystkich. Zarządzono więc 5 minutową dogrywkę. Po zaciętej walce lepszą okazała się drużyna nauczycieli ZSO wygrywając z Absolwentami LO 41:39.

Dekoracji zawodników dokonali p. Dyrektor ZSO w Helu Irena Sojecka wraz z Pełnomocnikiem ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych p. Januszem Stankiem.

Skład drużyny Absolwenci LO: Piotr Kubryń (kpt.), Sebastian Dubacki, Dawid Lewandowski, Marek Wysocki, Janusz Wierzbowski, Mariusz Filipski

Skład drużyny Nauczycieli: Olga Fikus, Joanna Borkowska, Halina Świątecka (kpt.), o. Albin Łyda, Mirosław Kiec, Eligiusz Wirwiński, Norbert Górski

Żródło: Norbert Górski