sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
05-03-2010 16:22, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1531 razy

SP Luzino mistrzem gminy w Mini Piłkę Ręczną Chłopców

W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT w Luzinie, 4 marca odbyły się Mistrzostwa Gminy Luzino Szkół Podstawowych w Mini Piłkę Ręczną Chłopców.. Na starcie w zawodach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki stanęły reprezentacje 5 szkół naszej gminy. O prawidłowy przebieg zawodów zadbał Tomasz Joryn, nauczyciel SP Kębłowo oraz profesjonalny sędzia piłki ręcznej Pan Ryszard Smykowski.

Po bardzo wyrównanym turnieju najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Pułk. Dąbka w Sychowie, która przegrała z Luzinem tylko 1:2. Trzecie miejsce w turnieju przypadło dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kębłowie. Kolejne miejsca zajęły Szkoły z Barłomina przed Wyszecinem.

Po zakończeniu zmagań nastąpiła uroczystość wręczenia nagród. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom ze zdjęciem swojej drużyny, a zwycięska drużyna z Luzina, puchar ufundowany przez Piotra Klecha Dyrektora GOSRiT Luzino, wręczony przez fundatora.

Skład Mistrza Gminy Luzino SP Luzino: Dybowski Łukasz, Szymerowski Kryspin, Stolc Mikołaj, Wenta Zdzisław, Kankowski Kacper, Halk Paweł, Roppel Adrian, Socha Jakub, Pobłocki Łukasz, Brzówska Beniamin, Małaszycki Szymon, Tyszer Adam; opiekun: Anna Edmańczyk.

Żródło: Piotr Klecha