niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
25-11-2008 17:07, dodał: Maciej Deling czytano: 1352 razy

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt w Rumi

W dniu 25 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi odbyły się Półfinały Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach udział wzięły 4 zespoły z Rumi, Kartuz, Lęborka i Pucka. Zwycięzcą Półfinałów został zespół dziewcząt reprezentujący ZSP nr 1 w Rumi, który wywalczył awans do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 10.12.2008r. w Tczewie. W ubiegłym roku zespół z Rumi zajął w Finale Wojewódzkiej Licealiady 4 miejsce, przegrywając rywalizację o brązowe medale 1 bramką z drużyną z Kwidzyna.