czwartek, 16 maja 2024 Imieniny obchodzą: Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon
15-04-2008 17:52, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 958 razy

V Międzynarodowy Puchar Polski w Kick-Boxingu

12-13 kwietnia w Węgrowie odbyły się V Międzynarodowy Puchar Polski w Kick-Boxingu . Na starcie stanęło 286 zawodników z 32 klubów, oraz zawodnicy ze Słowacji i Niemczech. Dwu osobowa reprezentacja Klubu Kick Boxingu „MAXIMUS” zdobyła dwa medale: złoto i brąz.
I miejsce i Międzynarodowy Puchar Polski seniorów w Semi-Contakt w kategorii do 94kg do swojej bogatej kolekcji dołożył Trener Piotr Kohnke który mając 34 lata poradził sobie z dużo młodszymi zawodnikami. Piotr kolejno pokonał w pierwszej walce 11-6 Mateusza Zielińskiego z Fight Zone Wejherowo, następnie finale 9-8 pokonał Janusza Grandzickiego z Duetu Gdańsk.
III miejsce w Semi-Contakt w kategorii w do 79kg zajął Krystian Helbik który w pierwszej walce pokonał Remigiusza Wojtowicz z Champion Lubawa, w półfinale uległ Rafałowi Kaczorowskiemu z Poznania. Krystian walczył również w Light –Contakt w kategorii do 74kg gdzie starowało 22 zawodników, w pierwszej walce pokonał Yevgen Pechenny z Fight Zone Wejherowo, następnie pokonał Mateusza Kaczmarka z Fighter Wrocław, a ćwierćfinale (walka o medal) uległ wicemistrzowi świata Jerzemu Wrońskiemu z KS Piaseczno.