poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
10-04-2008 12:08, dodał: Maciej Deling czytano: 1275 razy

Politechnika Koszalin - Łączpol Gdynia 27:21 (15:10)

W dzisiejszym spotkaniu Łaczpol uległ zespołowi AZS Politechnika Koszalin i niestety to nasz rywal wystąpi w spotkaniach półfinałowych rozgrywek play off.

Już od pierwszej minuty spotkania atmosfera była napięta. Hala Politechniki wypełniona była po brzegi, kibice żywo reagowali na każdą zaistniałą sytuację na boisku. Od poczatku Politechnika postawiła ciężkie warunki. W 5. min meczu wynik nie wróżył łatwego spotkania - 4:0 dla gospodyń. I pomimo wszelkich staran nasze dziewczęta mogły tylko gonić Koszalinianki w pierwszej połowie, która skończyła się wynikiem 15:10.

Jednak nasz zespół nie poddał się tak łatwo. W drugiej części spotkania mogliśmy zobaczyć fantastycznie walczący zespół. Jednak pomimo dobrej gry w defensywie Łączpolu,  świetnie dysponowana w tym spotkaniu bramkarka Koszalina - Iwona Łącz  nie pozwoliła na łatwe zdobywanie bramek. Jednak nasz zespół gonił przeciwnika - 22:20 w 43. min. Pomimo ogromnej walki i determinacji naszego zespołu  Koszalinianki nie pozwoliły wyrwać sobie zwycięstwa z rąk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 27:21 dla gospodyń.

Dziękujemy dziewczynom za wspaniałą walkę i ogromne serce, które oddały  w czasie dzisiejszego spotkania. To wielkie zaangażowanie i chęć zwycięstwa na pewno zaprocentuje, potrzeba tylko na to trochę czasu, cierpliwości i pracy, którą tak sumiennie wykonujecie na treningach!!!!Głowy do góry i walczymy dalej! To nie koniec ligowych zmagań i walczymy  "dopóki piłka w grze".

INFO: ks.laczpol.pl