środa, 15 maja 2024 Imieniny obchodzą: Strzeżysław, Robert, Berta, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor
12-03-2008 09:55, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 973 razy

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Kick-Boxingu

8 marca w Gdańsku odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Kick-Boxingu. Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” reprezentowało 6 zawodników, którzy zdobyli 7 medali w tym 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.
I miejsce oraz kwalifikacje do finału Mistrzostw Polski zdobyli:
Tomasz Spaleniak w semi-contact w kategorii do 63kg który kolejno pokonał: w pierwszej walce 12-3 Mateusza Laskowskiego z KS Jeziorak, następnie 7-5 Adama Wysockiego z Duetu Gdańsk, a w finale 7-5 pokonał swojego kolegę klubowego Kamila Labude.
Maciej Bujniewski w semi-contact w kategorii do 69 kg który kolejno pokonał: w pierwszej walce 6-0 Wojciecha Złotego z Duet Gdańsk , a w finale 1-0 pokonał swojego kolegę klubowego Patryka Maciejewskiego
Mateusz Chojnacki w light-contact w kategorii do 79 kg który kolejno pokonał: w pierwszej Bartłomieja Tyszkiewicza z Champion Gdańsk, następnie Pawła Laskowskiego z KS Jeziorak, , a w finale pokonał Marcina Florczyk Duetu Gdańsk swojego

II miejsce oraz kwalifikacje do finału Mistrzostw Polski zdobyli:
Kamil Labuda w semi-contact w kategorii do 63kg który kolejno pokonał: w pierwszej walce 12-2 Amadeusza Mieczkowskiego z Champion Gdańsk, następnie 10-5 Pawła Świeczkowskiego z Duetu Gdańsk, w następnej 10-1 pokonał Jakuba Kaczyńskiego z Lubawy, a w finale 5-7 uległ swojego kolegę klubowego Tomaszowi Spaleniak
Patryk Maciejewski w semi-contact w kategorii do 69kg który kolejno pokonał: w pierwszej walce 8-3 Łukasza Tasiemskiego z Duetu Gdańsk, następnie 1-0 Marcina Wilka z Champion Gdańsk, a w finale 0-1 uległ swojego kolegę klubowego Maciejowi Bujniewskiemu.

III miejsce zajęli:
Bartosz Orlikowski w semi-contact w kategorii do 74 kg, w pierwszej walce uległ 4-6 Adrianowi Kamińskiemu z KS Jeziorak a walce o IIIm. pokonał 5-3 Adriana Tannous z Championa Gdańsk
Tomasz Spaleniak w light-contact w kategorii do 63 kg który pokonał w pierwszej walce Macieja Baran z KS Zamek Krurzędnik a w półfinale uległ po wyrównanej walce Mateuszowi Laskowskiemu z KS Jeziorak.

Finały Mistrzostw Polski Juniorów odbędą się 23-25 maja w Sułkowicach koło Krakowa