czwartek, 16 maja 2024 Imieniny obchodzą: Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon
18-11-2007 15:38, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1489 razy

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu

17 listopada w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbyły Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu w formułach Semi/Light Contact oraz Mistrzostwa Polski w Formach przy muzyce. Na starcie stanęło 98 zawodników i zawodniczek z 15 klubów z całej Polski.

Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl

10 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu MAXIMUS zajęła I miejsce drużynowo. MAXIMUS który posiada sekcje w Gdyni, Wejherowie i Helu zdobył:
5 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe medale,

II miejsce zajął UKS Głogów z Dolnośląskiego, III m. zajął klub WDA Świecie.
I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców zdobyli:
w Semi i Light Contact: Bartłomiej Ellwardt kategorii wagowej -94 kg i Jan Mróz -84kg; w Semi Contact: Piotr Borucki z Helu – 79kg.który pokonał kolejno Bartłomieja Świątek z Fight Club Zielona Góra, Łukasza Wichowski z KS Nadstaw, a w finale wygrał z klubowym kolegą Krzysztofem Skowron.