piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
31-10-2007 11:07, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 941 razy

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate

27 i 28 października 2007 w Ciepłowodach odbyły się XIX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo.
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
15 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „Maximus” zdobyła 13 medali: 7 złotych, 3 srebrne, 3 brązowe medale.

Drużynowo MAXIMUS zajął II miejsce uległ Krapkowicom którzy mieli aż 29 zawodników w kategoriach w których MAXIMUS nie miał reprezentantów, III m. zajął klub z Ciepłowodów.

Kamil Labuda zdobył dwa I miejsca w kategorii juniorów młodszych 13-15 lat

Kategorii do 63kg który kolejno pokonał: 6:0 Mateusza Trela z Namysłowa, Tomasza Pudłowskiego ze Świebodzic 6:4 , a w finale 8:3 Radosława Kapuśniak z Krapkowic.

Kategorii do 70kg kolejno pokonał: Adama Wyrzykowskiego z AZS Pułtusk, Mateusza Pokotowskiego z Ciepłowodów a w finale Jakuba Łagolskiego z Polic.

Tomasz Spaleniak w kategorii junior starszy (16-17 lat) do 60 kg który kolejno pokonał w pierwszej walce pokonał Dariusza Chubiak z Ciepłowodów, następnie Grzegorza Padzik z Dębów Wielkich a w finale pokonał Michała Janasa ze Świdnicy.

II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli:

Piotr Borucki w kategorii seniorów -80kg który wygrał trzy pojedynki uległ w finale swojemu klubowemu koledze Grzegorzowi Kwidzińskiemu.
Andrzej Dawid +90kg który wygrał dwie walki i uległ w finale swojemu trenerowi Piotrowi Kohnke.
Edward Sikorski w kategorii OPEN powyżej lat 40 wygrał jeden pojedynek w finale uległ kontuzji i nie mógł kontynuować walki.

III miejsce i brązowy medal w kategorii seniorów zdobyli:

Grzegorz Kwidziński –80kg który stoczył cztery zwycięskie walki i przegrał walkę półfinałową.
Mariusz Tomaszewski w kategorii OPEN powyżej lat 40
Patryk Mohyła w kategorii dzieci do 12 lat -40kg wygrał dwie walki uległ w półfinale

IV miejsce zajął Ariel Rajski w kategorii seniorów -90kg
Mateusz Duda w kategorii junior starszy do 70 kg debiutował w zawodach wygrał pierwszą walkę i uległ w następnej.
Marcin Burchacki w kategorii seniorów -70kg wygrał pierwszą walkę i uległ w ćwierć finale.