czwartek, 16 maja 2024 Imieniny obchodzą: Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon
22-10-2007 12:52, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1289 razy

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kick-Boxingu

13 października 2007 w Krynicy Zdrój odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów ( do lat 15) w Kick-Boxingu w Semi i Light -Contact. Klub Kick-boxingu „Maximus” z Gdyni reprezentowało 3 zawodników.

II miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski w light-contakt w kategorii wagowej do 63kg zdobył Kamil Labuda który kolejno pokonał: Jakuba Ruchałę z Krynicy w drugiej walce Krystiana Oślizło z Pstrągowa a finale uległ po wyrównanej walce Kamilowi Ruta z Wołomina.
Dwa III m czyli brązowe medale w Semi i Light –Contact zdobył Mateusz Chojnacki w kategorii wagowej + 69kg. Miejsce (5-8) zdobył Patryk Maciejewski -69kg którzy pechowo doznał kontuzji stopy na samym początku walki i przez decyzje lekarza nie mógł jej ukończyć.

Na zdjęciu od lewej stoją trener Piotr Kohnke, Kamil Labuda, Patryk Maciejewski, Mateusz Chojnacki.

INFO: Piotr Kohnke