poniedziałek, 13 maja 2024 Imieniny obchodzą: Robert, Gerard, Serwacy, Aaron, Magdalena, Piotr, Andrzej, Natalis, Gloria, Ciechosław
05-05-2007 16:40, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 869 razy

Półmaraton Węgorzewo

Dnia 2 maja tego roku trójka maratończyków ziemi puckiej wzięła udział w VII Półmaratonie Węgorza gdzie padł rekord jeżeli chodzi o ilość startujących , trasę biegu ukończyło 387 zawodników ostatni pokonał trasę o długości 21097m w czasie 03:03:15. Na trasie były długie podbiegi i silny zimny wiatr temperatura ok 7 st.C. W tych ciężkich warunkach nasi biegacze spisali się bardzo dobrze padły dwa rekordy życiowe. Najszybciej trasę pokonał Roman Elwart z Pucka który z czasem 01:15:07 ustanowił rekord życiowy i uplasował się na wysokiej 13 pozycji w klasyfikacji generalnej natomiast drugi na mecie z naszych maratończyków Bartosz Cieślak z Żelistrzewa wstawił się na mecie jako 75 zawodnik z rekordem życiowym 01:28:57, trzecim zawodnikiem był Robert Nanaszko z Rozewia (MKS-Władysławowo) który zajął 353 miejsce z czasem 01:59:27. w ramach biegu węgorza odbyły się biegi dla dzieci ze szkół podstawowych nasze barwy reprezentowała w biegu dla klas IV na dystansie 425 m zawodniczka LKS-Puck Klaudia Elwart która uplasowała się na 5 pozycji na ok. 50 startujących dziewcząt.

info: rg.elwart

• 3
Borowion[niezalogowany-83.25.194.183] 2007-05-05 17:26:25
Brawo dla Romka i Bartka znam tą trasę do łatwych nie należy tym bardziej słowa uznania. Widać było już na Grand Prix w Pucku że obaj są bardzo szybcy, zimy nie przespali. Brawo też dla Klaudi.
iza[niezalogowany-83.238.41.66] 2007-05-06 18:14:51
znam klaudie bardzo dobrze i jest szybka.
Florian[niezalogowany-83.25.193.33] 2007-05-09 16:15:19
Gratulacje dla Romana i Bartka,ale wszystkich swoim wynikiem przebil mieszkaniec Krokowej Jan Bialk nalezacy do klubu Wejher Wejherowo,ktory zajal 3-cie miejsce w Cracovia Maraton (najlepszy z Polakow) z wynikiem 2:18,36.