sobota, 11 maja 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Filip, Mamerta, Adalbert, Leon, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Stella, Franciszek
24-07-2006 18:05, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 920 razy

VI Uliczny Bieg św. Jakuba - Lębork

W minione weekend kilku biegaczy naszego powiatu wzięło udział w biegu ulicznym na dystansie 10 km w Lęborku. Start został wyznaczony na godzinę 16 ale mimo to upał dał się wszystkim mocno we znaki. Najlepiej tą wysoką temperaturę wytrzymał zwycięsca Abel Kirui z Keni. Miszkaniec Krokowej Jan Białk zajął trzecie miejsce w niezłym czasie 30'15". Bartosz Cieślak z Żelistrzewa z czasem 42'54" był 73 a w kategori M20-18. Józef Murański z Jastarni z czasem 43'47" był 81 a w kat M60 -2. Franciszek Wenta z Krokowej z czasem 44'04" był 87 a wkat. M50-9. Jarosław Lis z Pucka z czasem 1:00'03" był 195 a w kat M40- 49. 196-ty z czasem 1:00'22" był Sylwester Borkowski z Redy reprezentujący LKS Ziemi Puckiej. Łącznie wystartowało 215 biegaczy a ukończyło 203. 12 startujących zmógł upał co ciekawe wśród nich był jeden Kenijczyk.

• 3
kwiatkowscy[niezalogowany-62.87.152.26] 2006-12-24 12:09:08
Startowałem w waszej imprezie dwa razy i uwarzam ze, biegi te zostały przeprowadzone w profesjonalny sposób. Na taką dużą ilość startujących nie było żadnych pomyłek. Trzymajcie tak dalej! ze sportowym pozdrowieniem Mariusz i Tomek Kwiatkowscy z Jeleniej Góry.