piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna
07-03-2006 11:29, dodał: Janusz Nowicki czytano: 831 razy

Dobre wyniki lekkoatletów

Podczas halowych mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce w Spale brązowy medal w biegu na 60 m zdobyła Monika Długa z LKS Ziemi Puckiej. Do finału tego biegu zakwalifikowała sie również Anna Kulesza, uzyskując wynik 7,84. Obie zawodniczki zakwalifikowały się również do biegu finałowego na 200 m z wynikami: Monika Długa 24,66 i Anna Kulesza 25,06.

W Grudziądzu, podczas XV halowych mistrzostw Polski weteranów w lekkiej atletyce zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobyli kilka medali. Pierwsze miejsce w pchnięciu kulą w kategorii M40 z wynikiem 12,43 m zajął Krzysztof Jędrzejewski. Zdobył on również złoty medal w rzucie ciężarkiem z wynikiem 10,84 m. Dwa srebrne medale w tej samej kategorii wiekowej zdobył Stanisław Kąkol - w pchnięciu kulą 11,89 m i rzucie ciężarkiem 10,43. Natomiast w kategorii wiekowej M45 dwa srebrne medale wywalczył Jerzy Jarmulewski - w skoku o tyczce 290 cm i w skoku wzwyż 147 cm.