sobota, 27 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor
01-03-2004 16:08, dodał: Maciej Deling czytano: 1310 razy

Nasi w przełajach

29 lutego w Skórczu odbyły się XXXIX Ogólnopolskie Biegi Przełajowe, które były zarazem Mistrzostwami Województwa Pomorskiego. W zawodach tych wzięło udział aż 9 zawodników z naszego powiatu.
Najlepiej wypadli Piotr Patalas (Bliza), Andrzej Labudda (LKS) oraz Piotr Deka (Bliza). Piotr Patalas zajął w kategorii młodzików rocznik '89 drugie miejsce, Andrzej Labudda w kategorii juniorów zajął trzecie miejsce, natomiast Piotr Deka w kategorii juniorów młodszych przybiegł na szóstej pozycji. Jest to duży sukces naszych lekkoatletów, ponieważ w poprzednim roku tylko Piotr Patalas zdobył miejsce na podium.