piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna
15-02-2006 21:48, dodał: Maciej Deling czytano: 1223 razy

Urodzinowy bieg

Z okazji 80 rocznicy urodzin Gdyni zorganizowano bieg uliczny na dystansie 10km. Na starcie stanęło 171 zawodników, a wśród nich 9 przedstawicieli Ziemi Puckiej. Bieg wygrał Adam Dobrzyński z Gdyni z czasem 31:12. Spośród naszych biegaczy najlepiej zaprezentował się Roman Elwart w barwach MKS-u Władysławowo, który w klasyfikacji generalnej zajął dwudzieste miejsce. Znakomicie również wypadli weterani tras długodystansowych Józef Murański z Jastarni oraz Florian Adolph z Pucka, którzy zajęli w swojej kategorii wiekowej pierwsze oraz drugie miejsce!