poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1788 razy

Seniorski kick-boxing w Helu

Zawodnicy z aż 27 klubów z Polski rywalizowali w Mistrzostwach Polski seniorów w Kick-boxingu semi i Light-contact, które odbyły się w Helu w dniach 6-7 listopada br.
W sumie w Mistrzostwach startowało aż 210 zawodników.
Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” był reprezentowanych przez 6 zawodników i zdobył 7 medali w tym 2 złote, 1 srebrny, 4  brązowe.
Najlepszym zawodnikiem klubu był Piotr Kobylański który wywalczył dwa tytuły Mistrza Polski semi i light-contactu w kat. wagowej do –63 kg. Jest to bardzo utytułowany i doświadczony  zawodnik trenuje od 6 lat. Został wyróżnionym jako najlepszy zawodnik light-contactu.
Wśród reprezentantów znaleźli się również Helanie dla których był to udany debiut w kategorii seniorskiej.
Jakub Dojerski, który zdobył srebro i tytuł Vice-Mistrza Polski w kategorii –63 kg musiał wygrać turniej kwalifikacyjny który odbył się 7.02.2004 w Gdańsku , a w półfinale mistrzostw pokonał Tomasza Wenskowskiego z Bydgoszczy.
Łukasz Rykowski zdobył brązowy medal w kategorii –89kg w drodze do medalu pokonał Mariusza Musiałowskiego ze Szczecina.
20 listopada zawodnicy helskiej sekcji wyjeżdżają na Otwarte Mistrzostwa Europy w ALL Style Karate Semi- Contact które odbędą się w Warszawie.