poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1583 razy

MP w Sportach Budo w Semi-Contact

16 października w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Sportach Budo w Semi-Contact. W zawodach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.

Klub Kick-boxingu „Maximus” zdobył: 4 złote, 4 srebrne i 4 brązowe medale!  Wśród  zdobywców medali byli reprezentanci helskiej sekcji kick-boxingu.

Tytuł Mistrza Polski zdobył Piotr Kohnke  w kategorii + 90  kg seniorów który stoczył 4 zwycięskie pojedynki jest to jego 7 tytuł Mistrza Polski.

Tytuł Mistrza Polski zdobył również Marcin Bruchacki w kategorii -67kg juniorów starszych, który stoczy 3 zwycięskie pojedynki.

Tytuł Vice Mistrza Polski zdobyli Przemysław Ziemianin w kategorii –90kg seniorów i   Maciej Mikita w kategorii + 75kg  juniorów starszych, natomiast brązowy krążek wywalczyli Maciej Garda + 75kg i Piotr Borucki  -67kg obaj w kategorii juniorów starszych.

INFO : Piotr KOHNKE (złoty medalista ;)