poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 2437 razy

Nowi Helscy Mistrzowie w Kick-Boxingu

19-20 czerwca w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Kick-Boxingu. Helską sekcje Klubu Kick-Boxingu MAXIMUS reprezentowali .:

• Maciej Garda - wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych do lat 16 w kategorii wag. -75kg, a by zostać mistrzem musiał pokonać Karola Bilińskiego z klubu kick-boxingu z Jaworzna a w finale Kamila Kozioł z Krak-Sport Kraków.
  • Maciej Mikita - również wywalczył tytuł Mistrza Polski w tej samej kategorii wiekowej w wadze ciężkiej +75kg., w drodze po tytuł pokonał Grzegorza Kozioł z Zielonej Góry i Grzegorza Klin z Probe Starogard.
  • Łukasz Kolp - kat -89kg zajął II miejsce czyli uzyskał tytuł vice Mistrza Polski juniorów do lat 18, stoczył walkę finałową z Rafałem Żukowskim z KS Piasecno.
  • Norbert Stopińki - również zasługuje na wyróżnienie opadł dopiero w ćwierć finałach bo bardzo wyrównanej walce po dogrywce i walce do pierwszego trafienia, startował w kategorii do lat 18 w kat. wag. -57.zajął miejsce 5-8 mistrzostwa zostały rozgrywane systemem pucharowym przegrany odpada.
Trenerem Helski Mistrzów jest Wielokrotny Mistrz Polski Piotr Kohnke.
Na następne Mistrzostwa Polski tym razem w All Style Karate Semi- Contact jedziemy do Warszawy 16 Października, a 22-23 października w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Helu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet w kick- boxingu w semi i light contacie oraz w formach przy muzyce. Zapraszamy na również naszą klubową stronę internetową www.kick-boxing.pl.

Na zdjęciu zbiorowym stoją: od lewej Norbert Stopiński, Łukasz Kolp, Maciej Mikita, trener Piotr Kohnke,