czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
13-04-2015 10:10, dodał: Dariusz Białk czytano: 2126 razy

III Puchar Prezesa G. EN. Gaz Energia dla Artura Białek

W niedzielę 19 kwietnia 2015 r. zorganizowano III Turniej o Puchar Prezesa G. EN. Gaz Energia. W hali sportowej w Żarnowcu na starcie stanęło 27 zawodników, pojawiło się też wielu kibiców.
Turniej podzielono na 2 etapy- w pierwszym tenisiści rywalizowali w grupach- najlepsza 16-tka awansowała do turnieju głównego, w którym grano systemem do dwóch przegranych. Bezkonkurencyjny w całym turnieju okazał się Artur Białek, na co dzień występujący w I-ligowym AZS AWFiS Gdańsk, który pokonał w finale Stanisława Czoskę z Rybna, który triumfował w dwóch poprzednich edycjach turnieju.
W meczu o 3 miejsce wygrał Sebastian Matusiak z Lęborka pokonując Ryszarda Śliwińskiego z Władysławowa.

Kolejne miejsca zajęli:
5. Tomasz Siudek z Redy
6. Dariusz Białk ze Strzelna
7. Karol Pallach z Robakowa
8. Ryszard Bolda.

Zawodnicy z miejsc 1- 7 otrzymali, dyplomy, upominki, cenne nagrody, a pierwsza trójka dodatkowo okazałe puchary.

Dziękujemy głównemu sponsorowi turnieju- firmie G. EN. Gaz Energia Sp. z o.o.- dystrybutorowi gazu ziemnego na terenie powiatu puckiego i wejherowskiego.

Dziękujemy również Państwu Konkolom i Piekarni- Cukierni z Karwii za ufundowanie słodkiego poczęstunku.

Podziękowania należą się również Pani Dyrektor SP Żarnowiec za udostępnienia hali sportowej oraz Paniom, które przygotowały gorące napoje.
Dziękujemy i zapraszamy, mam nadzieję, za rok.

Żródło: Ryszard Białk