piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
30-03-2015 19:27, dodał: quaresma89 czytano: 1805 razy

Bardzo dobry występ zawodników LKS Ziemi Puckiej

Podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce weteranów dużym sukcesem zakończył się start dwójki zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej.
Ryszarda Ptak reprezentująca Strzelno zajęła w konkursie pchnięcia kulą w swojej kategorii wiekowej miejsce tuż za podium tzn. IV miejsce wynikiem 10,12 co jest jej najlepszym wynikiem uzyskanym w ciagu ostatnich 3 lat.
Krzysztof Jędrzejewski z Władysławowa zakwalifikował się do ścisłych finałów w dwóch konkurencjach.
W rzucie dyskiem wynikiem 40,90 ( nieznacznie słabiej od rekordu życiowego ) zajął VIII miejsce, natomiast w pchnięciu kulą zajął VI miejsce dobrym wynikiem - 13.70
Zawody były rozgrywane przez cały tydzień (23 - 28.03) z udziałerm ponad 2 tyś uczestników z całej Europy.

Żródło: Waldemar Płomień