wtorek, 16 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia
22-02-2015 13:23, dodał: Dariusz Białk czytano: 1820 razy

V Turniej GP Gminy Krokowa

V turniej z cyklu Grand Prix Gminy Krokowa zgromadził w niedzielne przedpołudnie zaledwie 8 zawodników. Powód: grypa, obowiązki służbowe i rodzinne.

Zdecydowano o przeprowadzeniu rozgrywek "każdy z każdym". Wszystkie mecze wygrał i jednocześnie zajął 1 miejsce w turnieju: Ryszard Bolda z Chłapowa. O 2 miejscu zdecydował bezpośredni mecz, w którym Ryszard Śliwiński z Władysławowa okazał się lepszy od Dariusza Białka ze Strzelna.
Poza podium znalazł się Jakub Struk z Brzyna, który zachował jednak przodownictwo w klasyfikacji generalnej. Tutaj zaszły zmiany: pod nieobecność Stanisława Czoski z Rybna na 2 miejsce wysunął się Ryszard Bolda, a na 3 miejscu uplasował się Ryszard Śliwiński.

Następny turniej 15 marca, zapisy od 9 do 9.30. Zapraszamy.

Żródło: Ryszard Białk