poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Janusz Nowicki czytano: 2061 razy

Dobre występy helan

W Gdańsku odbyły się eliminacje do mistrzostw Polski seniorów w Kick-Boxingu w formule semi-contact. Semi-contact jest to walka sportowa, przerywana po każdym trafieniu. Za każde trafienie zawodnik otrzymuje punkty.
Klub Kick Boxingu Maximus z Helu reprezentowało 2 zawodników. Pierwsze miejsce w kategorii do 63 kg zajął Jakub Dojerski, który pokonał w finale Szymona Chmurzyńskiego z Duetu Gdańsk. Natomiast trzecie miejsce zajął Norbert Stopiński, który stoczył walki z Bartoszem Janiszewskim z Duetu Gdańsk i Rafałem Karczem z Wejherowa.
Był to udany debiut tych zawodników w kategorii seniorów. Na zdjęciu opbok, od lewej: Norbert Stopiński, Jakub Dojerski, trener Piotr Kohnke.
Info: Piotr

• 3
rudolf 2004-02-24 20:50:05
chyba otworzyli rogatki na Helu bo nagle same info z tej wioski
xxx 2004-02-25 09:05:41
Dla mnie to są słabi zawodnicy. Byłem na treningu W gdynii w MAXIMUSIE I żadnego pożądnego treningu nie mają. Mało osób tam coś potrafii. POZDRAWIAM.
max 2004-02-26 13:24:33
sam jesteś słaby xxx, pewnie byłeś na grupie początkującej i tam twoje miejsce.
gardzik 2004-05-11 18:03:56
Słuchaj xxx najpierw pokaz co ty potrafisz, a potem sie wypowiadaj, a jak czujesz sie leprzy to zapraszam na trening ... :-D
gardzik 2004-05-11 18:10:15
Polecam tobie xxx obejrzenie stronki www.kick-boxing.pl Wejdz sobie tam w sukcesy klubu i popatrz..... a potem mow, ze MAXIMUS ma słabych zawodnikow.... :-D