poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
26-04-2013 17:02, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1506 razy

Mistrzostwa Jastarni w Tenisie Stołowym

Dnia 21 kwietnia w Hali Sportowej w Jastarni odbyły się Mistrzostwa Jastarni w Tenisie Stołowym. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe - młodzieżowcy do lat 16 oraz open, i rywalizowali systemem "każdy z każdym" do trzech wygranych setów.

Młodzieżowym mistrzem Jastarni został Jakub Nadolski. Drugie miejsce zajął Oskar Wysocki, a brązowy medal zdobył Jakub Sztankier. W kategorii open tytuł obronił Jacek Stachowicz, który w decydującym pojedynku pokonał Piotra Fiałkowskiego w stosunku 3:2. Na najniższym stopniu podium stanął Rafał Nadolski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki, medale oraz dyplomy.

stefan[niezalogowany-89.206.8.243] 2013-05-04 08:14:02
Dlaczego nikt nie podał do wiadomości o mistrzostwach Jastarni. Grali tylko Jastarnicy - i tak jest co roku. Pewnie Jastarnicy boją się konkurencji