sobota, 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
25-04-2013 10:02, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2340 razy

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 23 kwietnia na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbył się Finał XIII Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt.. W rywalizacji wzięło udział siedem najlepszych zespołów z województwa pomorskiego.

Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, która w finale pokonała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Wejherowa 4:0. Dziewczęta z Wejherowa kolejny raz udowodniły, że należą do najlepszych ekip w województwie pomorskim. Powiat wejherowski, dzięki pracy Grzegorza Janiszewskiego, słynie z sukcesów w tej dyscyplinie sportu. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczali: organizator zawodów Mariusz Jaszewski oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Bartłomiej Woźniak.