czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
19-06-2012 14:01, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2537 razy

Grand Prix Wybrzeża o Puchar Dziennika Bałtyckiego

W dniach 2-3 czerwca na kortach tenisowych MOKSiR Reda rozegrano turniej tenisa ziemnego Ziaja Grand Prix Wybrzeża o Puchar Dziennika Bałtyckiego.. W zawodach wzięło udział 37 tenisistów, w tym Magda Stencel - Mistrzyni Polski do lat 21. Pomimo tego że warunki atmosferyczne nie sprzyjały zawodnikom, wszystkie mecze były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie.

Zwycięzcą turnieju kategorii Open okazał się Tomasz Antkiewicz, który w finale pokonał Macieja Majchrowicza 2:0 (6/2, 6/1). W kategorii 50+ zwyciężył Jarosław Fiedorowicz, który w finale pokonał Marka Kowalke 2:1 (6/4, 3/6, 6/4). Najlepsi zawodnicy zostali obdarowani pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.