czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus

Wiadomości

« 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 »

Udany III Bieg Północy

10 czerwca 2015 21:10 - wladyslawowo.pl

Trzecia edycja Biegu Północy udała się  - tak twierdzą uczestnicy imprezy. Chociaż mają swoje uwagi, to chyba wszyscy chcą przyjechać do Władysławowa za rok.

11 medali podczas Mistrzostw Okręgu Juniorów zawodników LKS-u Z.P

10 czerwca 2015 08:31 - Waldemar Płomień

W dniu 30 maja br. w Słupsku podczas Mistrzostw Okręgu w lekkiej atletyce juniorów i juniorów młodszych, kolejny już raz w tym roku bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej zdobywając 11 medali.

Grand Prix Gminy Krokowa 2014/2015 w tenisie stołowym wygrywa Czoska S

7 czerwca 2015 15:14 - Ryszard Białk

7 czerwca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Żarnowcu rozegrany został ostatni z cyklu turniejów Grand Prix Gminy Krokowa 2014/15 w tenisie stołowym. Po rozegraniu kompletu pojedynków najlepszy w X turnieju okazał się Ryszard Śliwiński z Władysławowa, drugi był Stanisław Czoska z Rybna a trzeci Ryszard Białk z Odargowa.

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR STAROSTY PUCKIEGO 2015

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  o PUCHAR STAROSTY PUCKIEGO 2015
2 czerwca 2015 08:30 - KS WICHER Wierzchucino

Zawody zostaną rozegrane w dniu 14 czerwca 2015 roku o godzinie 10:00 (zapisy 9 do 9-45) w hali Sportowej przy Szkole Podstawowej  Żarnowcu, ul. Szkolna 2.

Wojewódzka Gimnazjada Lekkoatletyczna w Słupsku

1 czerwca 2015 11:51 - Waldemar Płomień

Dnia 27 maja w Słupsku przeprowadzona została Wojewódzka Gimnazjada Lekkoatletyczna i ponownie bardzo dobrze zaprezentowali się uczestnicy Ziemi Puckiej zdobywając 6 medali. Złote medale zdobyli: Szymon Kreft z Gimnazjum w Krokowej w biegu na 100 m wynikiem 11,05 oraz w biegu na 300 m wynikiem 35,48.

Znakomity wynik Marcina Dargi w rzucie dyskiem

1 czerwca 2015 11:34 - Waldemar Płomień

Na Wojewódzkim mityngu lekkoatletycznym, który odbył się 23 maja w Cetniewie (Władysławowo) znakomity start w rzucie dyskiem zaliczył Marcin Darga. Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej zwyciężył w konkursie rzutu dyskiem wynikiem 54,04 m uzyskując minimum na Mistrzostwa Polski Seniorów i jednocześnie poprawił 32-letni rekord Klubu w tej konkurencji.

Wojewódzka Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych w Pucku

1 czerwca 2015 11:22 - Waldemar Płomień

Trwa bardzo dobra passa zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. Zorganizowana przez LKS Ziemi Puckiej Wojewódzka Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych na stadionie w Pucku zakończyła się sukcesem organizacyjnym oraz sportowym naszego Klubu.

Rodzinnie i na sportowo z tenisem stołowym

W dniu 31 maja 2015 odbędzie się turniej " RODZINNIE I NA SPORTOWO! z TENISEM STOŁOWYM. Program imprezy na zdjęciu.

Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Puck w Streetbaluu do Gnieżdżewa

27 maja 2015 09:05 - Błażej Ceszke

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 31 maja (niedziela) br. o godz.

Zapraszamy na Gminne zawody strongmanów do Połczyna

27 maja 2015 08:58 - Błażej Ceszke

Dnia 30 maja (sobota) br. o godz.

Zapraszamy na IX MIstrzostwa Lekkoatletyczne Weteranów

27 maja 2015 08:52 - Błażej Ceszke

IX Mistrzostwa Lekkoatletyczne w kategorii „OLDBOY” Gminy Puck p.n.

Powiatowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

25 maja 2015 08:57 - Teresa Jaskułka

Dnia 22 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Powiatowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.

II biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego w Mechelinkach

20 maja 2015 11:42 - Teresa Jaskułka

Drugie Biegowe Grand Prix zostało przeprowadzone zgodnie z regulaminem w dniu 16 maja 2015 roku w Mechelinkach. Gospodarzem oraz fundatorem nagród był Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, z którego rąk trzech najlepszych uczestników w każdej kategorii wiekowej otrzymało pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dobre starty weteranów LKS-u Ziemi Puckiej w Nowym Mieście Lubawskim

19 maja 2015 09:12 - Teresa Jaskułka

Dnia 16 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Nowym Mieście Lubawskim przeprowadzono ogólnopolski mityng weteranów w rzutach lekkoatletycznych.

Zapraszamy na Wojewódzką Licealiadę w Lekkiej Atletyce

19 maja 2015 09:07 - Waldemar Płomień

W dniu 26 maja (wtorek) br. od godz.

Bardzo dobre wyniki najmłodszych lekkoatletów LKS-u Ziemi Puckiej

19 maja 2015 09:03 - Waldemar Płomień

Podczas rozgrywanej w Gdańsku okręgowej ligi lekkoatletycznej młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się  nasi najmłodsi lekkoatleci. W punktacji zespołowej  w stawce 19 sklasyfikowanych zespołów LKS Ziemi Puckiej zajął wysokie VI miejsce.

IX turniej Grand Prix Gminy Krokowa dla Stanisława Czoska

18 maja 2015 18:52 - Ryszard Białk

IX-ty, przedostatni turniej z cyklu Grand Prix Gminy Krokowa w tenisie stołowym odbył się 17 maja w hali sportowej przy SP Żarnowiec. Zwyciężył Stanisław Czoska z Rybna, drugie miejsce zajął Ryszard Bolda z Chłąpowa a trzeci był Ryszard Śliwiński z Władysławowa.