piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Wiadomości - lekka atletyka

« 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 »

Gminny Festyn Biegowy we Władysławowie

30 października 2013 22:55 - uks mewa

Dnia 26 października na terenie COS Cetniewo we Władysławowie odbył się Festyn Biegowy zorganizowany przez UKS MEWA, UKS BLIZA, ZS nr 1 we Władysławowie oraz CKPiS dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Impreza miała na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych .

Wyniki Biegowego Grand Prix

14 października 2013 14:05 - lks zp

Przedstawiamy wyniki końcowe Biegowego Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Puckiego. W weekend odbyły się Biegi Piaśnickie, które są podsumowaniem grand prix.

Jesienne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych

10 października 2013 13:11 - Teresa Jaskułka

W dniu 08 października 2013 roku w okolicach stadionu w Pucku odbyły się Jesienne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych dla Młodzieży Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Udział w imprezie wzięło ok.

Lekkoatletyczne zmagania "pierwszaków"

Lekkoatletyczne zmagania
3 października 2013 12:36 - Marzena Golisowicz

25 września 2013 roku na stadionie lekkoatletycznym w OPO Cetniewo został przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego czwórbój lekkoatletyczny dla uczniów klas pierwszych gimnazjum z Władysławowa. Celem zawodów było sprawdzenie poziomu sprawności ogólnej młodzieży.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych

27 września 2013 14:17 - Teresa Jaskułka

Dnia 25 września 2013 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku przeprowadzono I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W stawce trzech startujących szkół najlepsza okazała się reprezentacja LO Puck zwyciężając w klasyfikacji kobiet i mężczyzn.

III Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w 10-boju lekkoatletycznym

25 września 2013 07:51 - Błażej Ceszke

Dnia 18-19 września na stadionie lekkoatletycznym w Pucku przeprowadzone zostały III Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Dziesięcioboju Lekkoatletycznym. Mistrzostwa przeprowadzono w kategorii seniorów oraz weteranów.

VI Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty

23 września 2013 12:12 - Teresa Jaskułka

Szóste Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 21 września 2013 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Władysławowo.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Gimnazjalnych

20 września 2013 14:18 - Teresa Jaskułka

Dnia 19 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku rozegrano I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Gimnazjalnych.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych

20 września 2013 14:06 - Teresa Jaskułka

Dnia 18 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku rozegrano I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych.

XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów

3 września 2013 09:48 - Błażej Ceszke

Dnia 31 sierpnia na stadionie Lekkoatletycznym w Pucku rozegrano XIII otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów.

Ponowny bardzo dobry start Rafała Kownatke

27 sierpnia 2013 16:29 - Waldemar Płomień

W Warszawie podczas Międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych memoriał im. Kamili Skolimowskiej bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej Rafał Kownatke, który w bardzo mocno obsadzonym konkursie pchnięcia kulą zajął IV miejsce wynikiem 19,32 m.

V Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty

20 sierpnia 2013 13:43 - Teresa Jaskułka

Piąte Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało w dniu 17 sierpnia. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Jastarnia.

Rekordowy XIX Maraton Solidarności

19 sierpnia 2013 18:45 - Michał Kaczmarek

Kipkorir Wycliffe Biwot wygrał XIX Maraton Solidarności. Kenijczyk czasem 2:20:18 ustanowił nowy rekord trasy.

Piknik Rzutowy Weteranów w Strzelnie

14 sierpnia 2013 10:13 - Błażej Ceszke

Dnia 10 sierpnia na boisku sportowym w Strzelnie odbył się Piknik Rzutowy Weteranów. Spotkanie sportowców miało charakter jubileuszowy.

Kolejny światowy wynik Rafała Kownatke

5 sierpnia 2013 10:55 - Waldemar Płomień

Podczas mitingu lekkoatletycznego zorganizowanego w dniu 3 sierpnia na stadionie AWF w Warszawie, którego inicjatorem był Nasz mistrz olimpijski i świata Tomasz Majewski doskonały wynik w pchnięciu kulą uzyskał zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej RAFAŁ KOWNATKE, kolejny raz poprawiając rekord życiowy wynikiem 20.13 m.

IV Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty

5 sierpnia 2013 10:49 - Teresa Jaskułka

Czwarte Biegowe Grand Prix w roku 2013 przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 20 lipca 2013 roku w Helu . Gospodarzem imprezy był Burmistrz Miasta Hel – Mirosław Wądołowski a organizatorem Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej.

Lipusz Biega

30 lipca 2013 18:53 - Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej

W sobotę 27 lipca w Lipuszu odbyła się ogólnopolska impreza biegowa Lipusz Biega. Trasę na dystansie 11 280 m najszybciej pokonali: Magdalena Bucewka (Zantyr Sztum) oraz Dariusz Guzowski (Borzytuchom).

XIX Energa Maraton Solidarności już niedługo

30 lipca 2013 18:14 - Michał Kaczmarek

Dwa tygodnie pozostało do startu XIX Maratonu Solidarności. Czy w tym roku padnie kolejny rekord frekwencji?.

Wicemistrzostwo Polski dla Rafała Kownatke

22 lipca 2013 13:45 - Waldemar Płomień

21 lipca podczas Mistrzostw Polski seniorów w Lekkiej Atletyce zawodnik LKS-u Ziemi Puckiej Rafał Kownatke zdobył tytuł wicemistrza Polski wynikiem 19,83 ustępując tylko naszemu mistrzowi olimpijskiemu Tomaszowi Majewskiemu, który osiągnął wynik 20,69. Trzecie miejsce zajął Jakub Szyszkowski wynikiem 19,82.

Mistrzostwo Europy Juniorów dla Tomasza Mudlaffa

22 lipca 2013 13:36 - Waldemar Płomień

Dzień 21 lipca był niezwykle udany dla zawodnika LKS-u Ziemi Puckiej. Startujacy w Rieti we Włoszech w Mistrzostwach Europy Juniorów Tomasz Mudlaff z Domatowa został mistrzem Europy w biegu sztafetowym 4 x 100 m osiągając bardzo dobry wynik 39,80 wyprzedzając zespoły Niemiec i Włoch.