niedziela, 5 maja 2024 Imieniny obchodzą: Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina
18-11-2011 11:00, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1244 razy

NETO PTG Sokół Łańcut - Start Gdynia 78:69

Start Gdynia uległ po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu Sokołowi Łańcut 69:78. O wyniku spotkania zadecydowała 3 kwarta, po której łańcucianie prowadzili 64:55. Koszykarze z Gdyni próbowali odrobić straty, jednak w połowie 3 części meczu jeden z liderów Startu - Grzegorz Mordzak - musiał opuścić boisko z powodu przekroczenia limitu fauli. Ciężar gry wzięli na siebie inni zawodnicy, po 18 punktów zdobyli Aleksander Krazue oraz Tomasz Wojdyła, 16 punktów dorzucił Tomasz Lisewski, jednak nie wystarczyło to na bardzo dobrze grających gospodarzy.

NETO PTG Sokół Łańcut - Start Gdynia 78:69 (25:24, 12:10, 27:21, 14:14)

NETO PTG: Hałas 16, Klima 15, Fortuna 14, Pisarczyk 14, Wilczek 10, Dubiel 7, Szurlej 2, Bogdanowicz 0, Balawender, Chromicz, Jeger.

Start: Krauze 18, Wojdyła 18, Lisewski 16, Malczyk 6, Szpyrka 5, Mordzak 3, Andrzejewski 2, Kostrzewski 1, Bach 0, Nowakowski 0, Krajniewski 0, Konsek.

Żródło: Klub Start Gdynia