niedziela, 5 maja 2024 Imieniny obchodzą: Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina
15-11-2011 12:22, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1247 razy

Start Gdynia - Spójnia Stargard Szczeciński 76:66

Zawodnicy Startu Gdynia wygrali mecz na szczycie pierwszej ligi męskiej ze Spójnią Stargard Szczeciński.. Spotkanie było bardzo wyrównane, do połowy to goście prowadzili 40:37. Decydująca okazała się 3 kwarta meczu, którą gdynianie wygrali różnicą 13 punktów. W ostatniej części meczu utrzymywali ten bezpieczny dystans i ostatecznie zwyciężyli 76:66.

Start Gdynia - Spójnia Stargard Szczeciński 76:66 (17:17, 20:23, 26:13, 13:13)

Start Gdynia: Kostrzewski 20, Mordzak 17, Wojdyła 10, Andrzejewski 9, Malczyk 8. , Krauze 6, Lisewski 4, Szpyrka 2, Nowakowski 0, Bach, Konsek, Krajniewski.

Spójnia Spójnia Stargard Szczeciński: Stępień 13, Parzych 12, Ochońko 11, Grudziński 8, Pabian 7, Bodych 6, Kalinowski 6, Soczewski 3, Wójcik 0, Dylik, Ulchurski, Ważny.

Żródło: Klub Start Gdynia