niedziela, 12 maja 2024 Imieniny obchodzą: Wszemił, Dominik, Epifani, Nawoja, Domicjan, Domicjana, Joanna, Pankracy, Jazon, Jan
27-04-2009 22:23, dodał: Maciej Deling czytano: 1258 razy

Medale młodych kick-boxerów

25 kwietnia w Gdańsku odbyły Mistrzostwa Województwa Pomorskiego juniorów w Kick-Boxingu w formule semi i light contact. Gdyński Klub Kick-Boxingu Maximus reprezentowało 3 zawodników którzy wywalczyli aż sześć medali.

Kamil Labuda zajął I miejsce w semi-contact w kategorii wagowej -69kg, walce półfinałowej pokonał 11-4 Pawła Jarczyk z Beniaminka Starogard Gdański, a w finale pokonał swojego klubowego kolegę Patryka Maciejewskiego. W light-contact Kamil zajął II miejsce w pierwszej walce pokonał Roberta Marciniaka z Champion Gdańsk, w półfinale pokonał Michała Pokorskiego z Duetu Gdańsk a w finale uległ Pawłowi Jarczyk z Beniaminka Starogard Gdański. Mateusz Chojnacki zajął II miejsce w kategorii -79kg w semi i w light-contact gdzie półfinale pokonał Karola Sataniszewskiego z Duetu Gdańska, w finale uległ 2-1 po wyrównanej walce Jackowi Pawkowiczowi z Champion Gdańsk. Patryk Maciejewski zajął II miejsce w kategorii wagowej -69kg w semi-contact w półfinale pokonał Roberta Marciniaka z Champion Gdańsk, a w finale uległ swojemu koledze klubowemu Kamilowi Labudzie. W light-contact Patryk zajął III miejsce.

Mistrzostwa były sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które odbędą się 23-24 maja w Lesznie. Na zdjęciu od lewej Patryk Maciejewski, Mateusz Chojnacki, Kamil Labuda i trener Piotr Kohnke.

Żródło: Piotr Kohnke