niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
22-12-2008 11:12, dodał: Janusz Nowicki czytano: 1363 razy

Łączpol Gdynia - Carlos Astol Jelenia Góra 36:30

Mecz 14. kolejki Ekstraklasy Kobiet w piłce ręcznej pomiędzy KS Łączpol Gdynia a KS Carlos Astol Jelenia Góra został rozegrany wczoraj w rumskiej hali. Wynik końcowy - 36:30 dla gospodyń, do przerwy 21:16.
Przyjezdne tylko przez 15. minut stawiały opór Łączpolowi, prowadząc nawet 4 bramkami. Po tym czasie gdynianki rozpoczęły dobrą i skuteczną grę kontrolując przebieg spotkania aż do końca meczu.

Najwięcej bramek dla gdynianek zdobyła Stachowska Monika 8, Wasak Paulina 7, Szott Anna 6, Całużyńska Kamila 5. W zespole gości najwięcej bramek zdobyły: Fursewicz Anna 7, Oreszczuk Marta 5, Dąbrowska Marta 5.

Żródło: Mirka Gębala