piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander
05-10-2008 12:36, dodał: Maciej Deling czytano: 1504 razy

Gościński: Dziewczyny z charakterem. Łączpol - Dablex AZS AWFiS 33:29

Derby Trójmiasta dla Łączpolu! Trzeci zespół ubiegłego sezonu Dablex AZS AWFiS Gdańsk musiał uznać wyższość gdynianek. Poniżej wypowiedź trenera Łączpolu, Grzegorza Gościńskiego.
Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Łączpolu 4:0. Po kilku minutach Dablex zaczął stopniowo odrabiać straty i po 20 minutach to gdańszczanki cieszyły się z prowadzenia. Do przerwy AZS AWFiS prowadził 20:16.
W drugiej połowie gospodynie doprowadziły do remisu, który utrzymywał się dość długo. Łączpol "odjechał" Dablexowi kilka minut przed końcem meczu i już do końca nie oddał zwycięstwa.

Łączpol Gdynia: Szywierska, Jurkowska - Sulżycka 2, Andrzejewska 4, Szejerka 2, Stachowska 5, Musiał 2, Wasak 5, Szott 5, Alekandrowicz 8

Dablex AZS AWFiS Gdańsk: Sadowska - Knoroz 6, Kowalewska, Sawicka 1, Serwa 3, Kordunowska 1, Koniuszaniec 6, Kulwińska 4, Szwed 4, Wojtas 3, Mielczewska 1, Taczyńska.

Więcej informacji sportowych w Radio Kaszëbë w magazynie "Sportowe Kaszuby" w każdą niedzielę od godz. 18-19.

Radio Kaszebe

• 3
Imię/Nick:[niezalogowany-80.55.241.94] 2008-10-05 20:22:16
Jeeeezu ale błędy!!!!!!! Nawet nie wiedzą kogo gościli! Jeżlei Dablex był na 3 miejscu to Łączpol na 11, o błędach przy strzelczyniach bramek nie wspomnę :( Do poprawki redaktorku