czwartek, 2 maja 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty
23-07-2007 10:23, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1387 razy

Barakuda IV

W dniach 21/22 lipca rozegrano na kortach „Barakuda” Turniej o Puchar Burmistrza Helu. W zawodach uczestniczyło wielu turystów i mieszkańców trójmiasta. Pojedynki rozgrywane na dwóch kortach ziemnych stały na bardzo dobrym poziomie. Zwyciężył turysta z Bydgoszczy Roland Bielawski, pokonując w finale 7/5, 6/2 Dawida Wiełłowicza z Gdyni.
Dwa równorzędne 3 miejsca zajęli: Piotr Kohnke z Helu i Wojciech Malanowski z Gdyni.
Bardzo zacięte pojedynki toczyły się w turnieju pocieszenia, gdzie Michał Kaszewski z Jeleniej Góry pokonał Mateusza Soldatke z Helu.
Zwycięscy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, rozlosowano również nagrody dla pozostały uczestników turnieju. Następny turniej o Puchar Posła RP p. Kazimierza Plocke odbędzie się 11/12 sierpnia również na kortach „ Barakuda” w Helu, na który serdecznie zapraszają organizatorzy.

INFO: Jerzy Ożóg