sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
04-07-2007 11:15, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1276 razy

Mistrzostwo Polski dla Jastarni

Dnia 30 czerwca 2007r. zawodnicy sekcji siłowej MOKSIR-u Jastarnia wzięli udział w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w Nasielsku. Start zakończył się wielkim sukcesem naszych siłaczy, którzy drużynowo zdobyli złoty medal. Drużyna wystąpiła w składzie:
Jakub Kohnke.

Indywidualnie nasi zawodnicy zdobyli jeszcze trzy medale: złoty-Jakub Kohnke i brązowe krążki- Patryk Wójcicki i Tomasz Hintzke. Warto podkreślić, że nasi siłacze zdobyli już piąte Mistrzostwo Polski w drużynie. Zawodnikom i trenerowi Henrykowi Kohnke składamy wielkie gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

• 3
mietek[niezalogowany-83.31.215.112] 2007-07-10 01:48:47
Warto dodać, że były to mistrzostwa młodzików do lat 18-tu. pozdrawiam!
Przyjaciel[niezalogowany-83.3.65.82] 2007-07-11 09:41:58
Warto dodać ze brawa równiez dla Jakuba Grabowskiego który tylko waga przegrał 3 miejsce w kat do 75kg!!!
Matys[niezalogowany-83.25.69.193] 2007-07-17 22:11:58
no 4 miejsce najgorsze a szczegolnie przegrac waga ciała wiem sam po sobie
orzech[niezalogowany-81.190.114.211] 2007-11-01 14:02:26
półwysep góra i wszystko jasne!!!
kibic[niezalogowany-83.25.240.145] 2007-11-03 19:38:38
Bardzo gratuluje wszystkim ciężarowcom,ale warto dodać że pływacy na Mistrzostwach polski także zajęli znakomite miejsca.Dziewczyny w kategorii E i D zajęły po dwa razy trzecie miejsce na 4x50 i na 4x100.Agata Struck zajęła 3 miejsce na 400m po powierzchni i na 800m po powierzchni 2 miejsce i została Vc Mistrzynią polski w kategorii d dziewcząt