niedziela, 19 maja 2024 Imieniny obchodzą: Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn
07-02-2004 18:26, dodał: Janusz Nowicki czytano: 944 razy

Przegrana Startu ze Słupskiem

Piłkarze Startu Mrzezino przegrali sparing z IV-ligowym Gryfem 95 Słupsk 3:4. Bramki dla Startu: Jarosław Hildebrandt, Marek Pieper, Grzegorz Drzeżdżon.
Piłkarze Startu rozegrali dobre spotkanie - nie przestraszyli się wyżej notowanego przeciwnika. W pierwszej połowie widać było lekką przewagę graczy ze Słupska. Ta odsłona meczu zakończyła się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. W drugiej połowie zarysowała się przewaga Mrzezina, która została udokumentowana dwoma bramkami. Mecz mógł skończyć się remisem, ale piłkarzom Startu zabrakło troszkę szczęścia - piłka po ich strzałach dwukrotnie trafiała w słupek bramki Gryfa.
Mecz został rozegrany w Bruskowie, wsi leżącej niedaleko Słupska. Boisko było doskonale przygotowane i warunki były jednakowe dla obu zespołów. Być może da to do myślenia działaczom z Redy, że jak się chce to da się przygotować boisko!
Info: chudy