wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Beata Labuda czytano: 1028 razy

Kolejny udany rewanż

W koszykarskiej lidze kadetek trwa świetna passa zespołu UKS Jedynka Lębork. Dziś lęborczanki pokonały na wyjeździe UKS Conrad Gdańsk.

Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa o czym świadczy wynik pierwszej kwarty 20:8 dla Conrada. W drugiej kwarcie był już zupełnie inny obraz gry. "Jedynka" jakby uwierzyła w swoje umiejętności i możliwość powalczenia z tak dobrym przeciwnikiem jak Conrad, czego dowodem jest rezultat drugiej kwarty 26:6 a tym samym obięcie prowadzenia w meczu. Trzecia i czwarta kwarta to już kontrolowanie wyniku i zdobywanie kolejnych punktów. Zadziwiające jest to, że po dwudziestu minutach meczu lęborska drużyna miała tylko jedno przewinienie!

Czy to dobrze czy to źle, ale mecz wygrało się! Brawo i gratulacje. Jako ciekawostkę podam fakt, że pierwsze spotkanie tych dwóch zespołów zakończyło się wynikiem 82:35 dla zespołu z Gdańska.

UKS Conrad Gdańsk - UKS Jedynka Lębork 51 : 69
(8:20, 26:6, 23:10, 12:15)

JEDYNKA : Różyńska Karina 38 pkt., Mantek Kamila 12, Wachuta Kinga 10, Mantek Karolina 6, Witaszek Dominika 2, Todys Anna 1, Węgrzynek Daria, Markiewicz Aleksandra, Konkol Małgorzata, Furga Monika.

CONRAD : Kulińska Weronika 16 pkt., Murańska Paulina 12, Engelberg Sandra 9 (1x3), Kamińska Sylwia 8, Grabowska Alicja 4, Kozłowska Kamila 2, Trzebiatowska Eliza, Kołodziejska Sylwia, Girdziusz Katarzyna, Monika Balmas, Vekulska.

• 3
agnieszka 2005-12-27 20:44:24
Oj Conrad, Conrad. A zapowiadalo sie na poczatku nawet na niezly sezon, ale takie wahania podczas jednego meczu (20:8, 6:26) w kwartach nie wrozy dobrze...