wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1070 razy

Bliza-Lotos prawie jak zawsze :(

Kolejny mecz mają za sobą młodziczki Blizy Władysławowo. Trudne, rewanżowe spotkanie z Lotosem Gdynia koszykarki z Władysławowa rozegrały na swojej hali. Miejscowe były przed meczem bardzo spięte, gdyż pamiętały jeszcze dotkliwą porażkę z pierwszego spotkania z gdyniankami kiedy to wysoko przegrały 109:25. Ta nerwowość przełożyła się na pierwsze minuty meczu, gospodynie nie potrafiły wykorzystać wielu dobrych sytuacji. Wynik 18:2 po pierwszej kwarcie dokładnie oddaje to co działo się "na parkiecie". Na szczęście stres opadł i w połowie drugiej odsłony Bliza przegrywała zaledwie 8 punktami.  Całą kwartę Bliza wygrała 20:15. W trzeciej i czwartej kwarcie gdynianki zagrały mocniej w obronie przez co wymusiły masę błędów na swoich przeciwniczkach. Wyniki kolejnych kwart III-ciej 9:22 i IV-tej 8:24 ukazują jaka różnica dzieli jeszcze oba zespoły i choć od ostatniego spotkania Bliza gra dużo lepiej to jest to jeszcze stanowczo za mało na lidera w lidze młodziczek. Mecz zakończył się wynikiem 39:79 dla Lotosu - w następnym meczu może będzie lepiej :)

BLIZA: Bolda Patrycja 16 pkt., Liedtke Wioleta 14, Wiśniewska Eliza 4, Groth Paulina 3, Kaszuba Jagoda 2, Kużel Laura,  Litzau Agnieszka, Przybylska Magdalena.

LOTOS: Glaeske Sylwia 2 pkt., Gradecka Ilona 6, Krajewska Monika 7, Szwecowa Lubow 9, Wilk Alicja 10, Nawrot Magdalena 10 (2x3), Tessner Julianna 15, Selka Małgorzata 17, Widnowska Aleksandra 2, Pabisiak Kaja 1, Jaśkiewicz Sonia, Gradecka Aneta.

• 3
zozol 2006-02-04 18:51:13
akurat na tym meczu nie mogłam grać ale poszło całkiem dobrze chociaz mogło być lepiej