środa, 15 maja 2024 Imieniny obchodzą: Strzeżysław, Robert, Berta, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1013 razy

Ważne zwycięstwo

W rozegranym w niedzielę w Miastku meczu koszykówki młodziczek zawodniczki Blizy Władysławowo uczyniły duży krok do awansu do fazy makroregionalnej. Swoje wyjazdowe spotkanie z miejscowym Startem wygrały 81:49. Władysławowianki mecz zaczęły dość niemrawo, tracąc kolejno 7 punktów - wszystkie punkty zdobyła Marta Kandziora (Start). Po przerwie na żądanie dla Władysławowa gra się wyrównała. Pierwszą kwatrtę wygrały gospodynie 18:16. Kolejne kwarty, szczególnie po wyeliminowaniu najlepszej zawodniczki w drużynie gospodarzy (M.Kandziory 5 fauli) koszykarki Blizy już wygrywały mając zdecydowaną przewagę fizyczną. Przełożyło się to na wiele zbiórek, co przy słabszej dyspozycji rzutowej rywalek zaowocowało tak wysokim, trzydziesto jedno punktowym zwycięstwem. W najbliższym meczu rywalkami koszykarek Blizy będzie zespół Siódemki Sopot, któremu w swoim pierwszym spotkaniu Bliza uległa 3 punktami. Tym razem powinno być lepiej ;)

Start Miastko - Bliza Władysławowo 49 : 81
(18:16, 11:21, 12:22, 10:22)

BLIZA : Bolda Patrycja 32 pkt., Groth Paulina 19, Kużel Laura 14, Wiśniewska Eliza 12, Liedtke Wioleta 4, Kleban Paulina, Kochmann Martyna, Nazarczuk Agata, Litzau Agnieszka.

START : Nesterowicz Monika 16 pkt. (1x3), Kandziora Marta 14 (1x3), Hinc Karolina 13, Rosołek Dominika 4, Skiba Żaneta 2, Pliskowska Alicja, Sojda Katarzyna.

• 3
kibic(niezalogowany) 2005-11-17 14:30:59
rządać pisze się przez "rz" panie trenerze
lisia 2005-11-15 21:34:29
Taaa... Mecz był zaje... yyy... to znaczy fajny :) Z Siódemką pojedziemy równo ;) Jak to powiedział Pan kierowca "Ty to jak ta Dydek" wiec dam czadu :) Muuuaaa :*